Vánoční jarmark

Děti provázela vůně pečených perníčků, sušených jablíček a pomerančů či zrnkové kávy. Jejich malé, ale šikovné ručičky vyráběly stromečky, šiškové skřítky, zvonečky, andílky, adventní věnce a mnoho dalších nádherných výrobků s motivem Vánoc. Oslovili jsme s žádostí o pomoc také rodiče a ti, se svými dětmi, vyráběli spoustu dalších dekorací.
Nastala první adventní neděle a my jsme, plní očekávání, zaplnili připravené prostory výrobky dětí. Náš první ročník vánočního jarmarku v prostorách základní školy byl zahájen.
Podle zpětné vazby a kladných ohlasů rodičů a ostatních účastníků jarmarku se můžeme domnívat, že první účast školky na takové velké akci dopadla výborně.
Velké poděkování  patří nejen ívšem rodičům, kteří se aktivně zapojili do tvoření, ale i těm, kteří svým nákupem podpořili naši školku finančně. Výtěžek bude použit na společnou akci dětí.

Všem děkujeme a přejeme krásné a láskou naplněné vánoční svátky.

Za MŠ Sedliště Iveta Polachová

Poslední změna: 19.12.2023 - 07:55 Zpět