Velikonoční dílny ve školce

V jarně vyzdobeném oddělení Sluníčka se sešli rodiče a prarodiče nejmladších dětí, aby si společně vytvořili zajíčka - kabelku - na vykoledované dobroty z papírových talířků. V nabídce byla také slepička s kraslicemi,kterou si bylo možno vyrobit a podle fantazie vyzdobit z recyklovaného přírodního materiálu.Ve třídě Včeličky si děti s rodiči vyráběly košíček - zajíčka s osením a ve třídě Delfínků opět využili obaly z kinder vajíček pro tvorbu dekorativních zápichů v nádherně zdobeném kelímku. Jako každý rok i letos invence a nápady rodin zdaleka překonaly původní inspiraci a vznikala dílka vpravdě velkolepá. Pojďme si ovšem připomenout hlavní smysl takového setkání.Tím je, podle nás, společné setkání všech, pro děti důležitých, lidí v dobré atmosféře a při smysluplné činnosti. Jsme rádi, že jste, milí rodiče a prarodiče, přijali naše pozvání a už teď se těšíme na další setkání.

Za tým MŠ Sedliště Mgr. Zuzana Slepáková

Poslední změna: 03.04.2024 - 12:51 Zpět