Výlet do světa techniky v Ostravě

Na výlet do světa techniky jsme se vydali s celou školkou 3.6. Hned po příjezdu jsme se hezky rozdělili a každé oddělení, se odebralo na svůj animační program. Dozvěděli jsme se spoustu nových věcí o lidském těle, vyzkoušeli jsme si opravdové přístroje, které používají lékaři. Dělali jsme různé pokusy s barvami, učili se jak je míchat. A to nejlepší na konec, hurá do nejlepšího dětského koutku na světě:-). Bylo zde vše, na co si jen může malý človíček vzpomenout. Bludiště se strašidly, jeřáb, kterým jsme mohli nakládat ,,skoro opravdové cihly", obchod, kuchyňka, restaurace, obrovské pískoviště s bagrem, ordinace pana doktora se vším, co pan doktor potřebuje ke své práci. A samosebou nechybělo ani obrovské hřiště s vodou, takže šup do pláštěnek a hurá na to. Do autobusu a zpátky do školky se tentokrát nechtělo nikomu. Tak snad si to budeme moci zase někdy zopakovat.

Poslední změna: 21.06.2022 - 17:49 Zpět