Výlet na Bílou - 3.třída

V pondělí 21.června jsme vyrazili autobusem na Bílou. Utekli jsme z rozžhavené školy a doufali, že ve stínu stromů nám bude lépe. Z hlavního parkoviště vyrazila každá třída na jinou stranu. Třeťáci stoupali po Pašerácké stezce a užili si všechna atraktivní zastavení – provazové bludiště, pašeráckou vyhlídku, visuté lávky, sešplhali ke studni a nabírali vodu, aby roztočili mlýnek v potůčku. Pak jsme se přesunuli po Medvědí stezce k místní Obůrce. Děti obdivovaly bílé daňky, muflony, srny, jezevce i zlatého bažanta, v kaluži jsme pozorovali pulce i dospělé žabky. Zpátky jsme se vraceli podél řeky a zastavili jsme na malém hřišti. Většina dětí se zchladila brouzdáním ve studené vodě, někteří si koupili v místním obchůdku nanuk či jinou dobrůtku. Pomalu jsme se vrátili zpět k autobusu a vyrazili zase do školy, kde na nás čekal oběd. Výlet jsme si všichni moc užili a už teď se těšíme na ten příští.

Mgr. Dorociaková Renáta

Poslední změna: 02.07.2021 - 16:35 Zpět