Závěr školního roku ve 2.třídě

Poslední dva týdny školního roku jsme měli opravdu nabité.              Ve středu 19.června jsme si naplánovali vycházku s piknikem na Zátiší ve Frýdeckém lese. I když slunce pálilo, chránily nás stromy a děti jejich stín využily k aktivním hrám. 
Hned další den odpoledne jsme si pozvali rodiče, sourozence i prarodiče na závěrečnou třídní besídku, kde je čekal půlhodinový pěvecký program. 
V pátek jsme ukončili naši celoroční týmovou hru, kterou jsme měli propojenou i se školní družinou. Cílem bylo nejen nalezení pokladu, ale hlavně týmová spolupráce a zábava. 
V úterý jsme si ještě naposledy vyzkoušeli letní běhací čtení s porozuměním v parku. V zadání jsme měli dvě úrovně obtížnosti čteného textu podle čtenářských schopností jednotlivých žáků. Po přečtení části textu musel každý sám najít odpovídající obrázek a opsat z něj k danému písmenu i číslo. Z těchto písmen pak šlo poskládat tajenku. Kromě toho následovaly tři otázky, které prověřily postřeh a paměť malých čtenářů. Za správné luštění všichni získali sladkou odměnu.  
Poslední akcí byl výlet na Prašivou ve středu 26.června. Opět nás doprovázeli i někteří rodičové a všichni jsme si tento slunečný den společně opravdu užili. 
 
Druháci, p.učitelky R.Dorociaková a V.Nováková a p.asistentka 

Poslední změna: 27.06.2024 - 07:05 Zpět

Adresa:Sedliště 203, 739 36
558 658 123
Adresa: Sedliště 515, 739 36
771 158 535
Zápis do 1. třídy Přijímací řízení Rozvrh hodin Bakaláři
Školkavmobilu.cz Zápis do MŠ
e-Strava