ZOO Ostrava - 6. ročník

Ještě ke konci školního roku, 21. června, se rozhodla 6. třída vydat do ZOO Ostrava.  První zastávka v ZOO nás čekala v expozici Na statku, kterou obývají domácí zvířata. Většinu obyvatel statku jsme si pohladili, příp. i nakrmili vhodnými granulemi, které byly k dispozici v krmných automatech. Ke kozám a ovečkám jsme mohli i přímo vstoupit.

Následně jsme se vydali okružní cestou kolem celé zahrady. Po trase jsme se postupně zastavovali u želv, lvů, opic, hrochů, slonů atd. Dokonce jsme měli to štěstí, že se přímo před nás snesl z nebes nádherný páv.

Kromě zvířat si žáci užili také místní občerstvení, někteří dokonce i skákací hrad. Protože bylo velké horko, výlet jsme zbytečně neprodlužovali, a proto jsme se ke škole dostali už kolem druhé hodiny odpoledne, ale i tak s velkým množstvím zážitků.

Mgr. BcA. Michal Bařina

Poslední změna: 21.06.2021 - 18:55 Zpět